Proč vůz právě od BUDCARS?

Prodáváme různé kategorie vozů od nejmenšího osobního vozu či rodinného vozu přes sportovní či terénní vůz nebo dodávku a to v různých cenových hladinách, stáří a všech značek, tak aby vyhovoval vašim potřebám a přání.

Každý vůz, který najdete v nabídce je pečlivě vybrán a prověřen, garantujeme technický stav, původ vozu a ujeté kilometry. Nakupujeme pouze od prověřených zdrojů.

Individuální přístup…

Spokojenost zákazníků, dobrá pověst a pocit z toho, že jsme Vám prodali dobrý produkt za dobrou cenu je jeden z nejdůležitějších aspektů existence naší firmy.

Kromě toho, že Vám pomůžeme zodpovědně vybrat Váš nový vůz, podle Vašich potřeb, jsme schopni zajistit jeho financování, zákonné a havarijní pojištění, ale také prodlouženou záruku. V případě zájmu Vám můžeme zajistit veškeré záležitosti spojené se zápisem do registru vozidel nebo přepisem vozu.

Založit společnost BUDCARS s.r.o. jsem se rozhodl po téměř 10-ti letých zkušenostech, kdy jsem po absolvování obchodní akademie, sbíral bohaté zkušenosti z pozice zaměstnance při prodeji nových vozů německé prémiové značky a později při prodeji ojetých vozů. Auta se stala mým hobby a tak jsem je začal dovážet. Postupně jsem získával spokojené zákazníky, kteří na doporučení přivedli další… a začal vozit i na objednávku. BUDCARS s.r.o. je malou firmou, která má na skladě standartně zhruba osm až deset vozů. Tyto vozy já osobně vybírám, připravuji, následně prodávám a ručím si za jejich stav.